7 אסטרטגיות חכמות לרוכשי דירה ראשונה

1

אנשים חכמים ששוקלים את השאלות האלה – ועוד – כל יום מגיבים בשבע העצות המעשיות האלה.

אתה נמצא במרחק של 2 דקות מלקבל את שיעורי המשכנתא הטובים ביותר בקנדהענה על כמה שאלות מהירות כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישיתאתה תעזוב את MoneySense. פשוט סגור את הכרטיסייה כדי לחזור.

1. קבלו אישור מראש אמיתי

יותר מדי קונים עושים קניות, חמושים במספר בלבד ממחשבון מקוון המספק אומדן ברמה העליונה של מה אתה עשוי להיות זכאי אליו, אומר מתווך משכנתאות עצמאי רון באטלר, אשר נותן שירות ללקוחות באזור טורונטו רבתי, אוטווה, ונקובר וקלגרי. “אבל אישור מראש אמיתי הוא למעשה תהליך מתוחכם, הדורש תשומת לב מפורטת של מלווה פוטנציאלי”, הוא אומר. וגם, “זה יהיה תלוי בניקוד האשראי שלך, ניתוח יסודי של ההכנסה שלך ואופי המקדמה שלך, בין גורמים נוספים.”

וזכור כי “בזמן אתה עשוי להיות מאושר לקנות, את בַּיִת אתה רוצה לקנות אולי לא”, הוא מוסיף. לפני קידום כספי המשכנתא, על המלווה לאשר את העסקה – חלק “בלתי נמנע” מתהליך הקנייה. אם אתה רציני בנוגע להצעת הצעה, בקש ממלווה להריץ את המספרים שלך בפירוט, כדי לאשר מה אתה באמת יכול להוציא בביטחון – ותבין שגם הבית או הדירה חייבים לעבור גיוס כדי שהעסקה תעבוד. כלומר, אם המלווה לא ירגיש שהנכס שאתה רוצה שווה את המחיר שאתה מוכן לשלם, הוא עלול לסרב לקדם את הכספים שאתה צריך.

2. דע את המספרים שלך

קונים ראשונים הם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לקבל מקדמה קטנה, מציין באטלר, ולעתים קרובות זה יכול לומר שהם נמתחים עד כדי כניסה לבית. אבל אל תתמתחו עד כדי כך שלא תישארו ללא מקום להתנועע.

זה אומר לא לדלג על בדק הבית. “אם יש לך רק 5% למטה, ואתה מתמתח כדי למשוך את זה ביחד, אתה לא יכול להרשות לעצמך בית עם בעיות לא ידועות שמתגלות לאחר הקנייה” – כי אין לך מספיק כסף לתקן אותן. ובתים מפתחים בעיות לאורך זמן; זה בטבע שלהם. יהיו לך נזילות, הפסקות ותחזוקה ותיקונים בלתי נמנעים. דירות, מצדן, מגיעות עם דמי תחזוקה “שלעולם לא הולכים אחורה”, הוא מעיר, כך ש”עסקה שעובדת רק אם העלויות שלך לעולם לא יעלו היא עסקה שדינה די להיכשל”.

כדי לגרום למצב של רכישת בית לעבוד, אתה צריך לוודא שיש לך משאבים זמינים להתמודד עם העלויות הנוספות הבלתי נמנעות שמגיעות עם בעלות על הבית. משאבים אלה עשויים להיות בצורה של חיסכון נוסף שהפרשת (במקום להשתמש בהם כחלק מהמקדמה שלך), או שאתה עשוי ליצור מרחב התנועות על ידי ייעוד חלק מההכנסה החודשית שלך להתמודדות עם עלויות נוספות שגרתיות ובלתי צפויות. , מארנונה ועד תחזוקה ותיקונים.

בקיצור: אם צריך כל מה שצריך כדי להגיע למקדמה המינימלית של 5% ולעמוד בתשלומי משכנתא רגילים, סביר להניח שבעלות על דירה צריכה ללכת על האש עד שתצליחו ליצור יותר מרווח נשימה בתקציב שלכם. .

3. אל תתנו ל-FOMO להיות המוטיבציה העיקרית שלכם

“זה נפוץ מאוד שאני מדבר עם קונים מלאי תקווה שאומרים גרסה כלשהי של, ‘אם לא אקנה עכשיו, אסתגר מהשוק לנצח’.” אבל החלטות קנייה לא יכולות להתבסס רק על הפחד של החמצה, או FOMO, אומר באטלר.

Leave a Reply