10 עצות לחסכון בכסף ללדת תינוק בתקציב ב-2022

0
10 עצות לחסכון בכסף ללדת תינוק בתקציב ב-2022
מאמר זה עשוי להכיל קישורים מהשותפים שלנו. אנא קרא כיצד אנו מרוויחים כסף לקבלת מידע נוסף.

ללדת תינוק בתקציב זה לא בלתי אפשרי. אמנם חלק מהעלויות הן בלתי נמנעות, אך ניתן למזער רבות עם תכנון קפדני וקצת מאמץ נוסף.

להלן 11 טיפים לחסכון בכסף בעת הולדת תינוק:

11 דרכים להציל וללדת תינוק בתקציב נמוך

1. היו אסטרטגיים עם פריטים ברישום התינוק שלכם

כל כך קל להיתפס לכל העיצוב, הבגדים והאביזרים היפים של חדר הילדים. אבל הקפד לערום את רישום התינוק שלך עם פריטים וחפצים חיוניים שאתה צריך בֶּאֱמֶת צוֹרֶך.

הירשמו לחיתולים בכל הגדלים, או אם אתם הולכים בדרך הבד, תרשמו לשפע של תוספות רחיץ – אלה יהיו עלות גדולה שמצטברת משנה לשנה, בדיוק כמו בגדי תינוקות.

מגבונים, קרם החתלה, כיסא בטיחות, בקבוקים ומוניטור לתינוק הם כמה מהדברים החיוניים שתזדקקו להם בשנתיים הראשונות. אבל אל תפחד לשים כמה פריטים ברישום שלך גם לגיל הפעוט אם אתה בטוח שתשתמש בהם.

זה נהדר לתכנן מראש, אבל אתה גם לא רוצה הרבה בלאגן מפריטי תינוקות שאתה עדיין לא יכול להשתמש בהם (או שאולי לעולם לא תשתמש!).

סינר סיליקון הוא מציל חיים בזמן הארוחות וכלים ידידותיים לפעוטות מושלמים עבור הרישום שלך ברגע שהם מתחילים לאכול בעצמם. פריטי בטיחות כמו שערים, כיסויי שקע ומנעולים לדלתות הם גם פריטים נהדרים לרישום שלך שתזדקק להם ב-100%.

אלו אולי לא מתנות ‘כיפיות’ לתינוק להירשם אליהן, או אסתטיות לחדר הילדים החדש שלך, אבל הן יעזרו להקל על הנטל הכלכלי של קניית כל זה בבת אחת.

2. אל תרכוש מוצרי תינוקות לא חיוניים

חדר ילדים מינימליסטי

הצעד הראשון לחיסכון בכסף שאני ממליץ הוא לקנות מינימליות של מוצרים חיוניים ולאחר מכן לקנות מוצרים נוספים לתינוק לפי הצורך.

כשהתינוק שלך קטן, אין הרבה דברים שהם צריכים בסביבה, במיוחד מיד.

קלן ואני חיים כבר באורח חיים מינימליסטי, אבל קניית טצ’קים לתינוקות שלנו הייתה מאוד מפתה, ואנחנו צריכים להיות קפדניים רק כדי לתפוס את הדברים החיוניים בתקציב שלנו.

לכל הורה יש פריט אחד לתינוק שהוא פשוט לא יכול לחיות בלעדיו. אבל אם תקשיבו לכל המלצה שתשמעו, הייתם מגיעים לבית מלא בציוד לתינוקות שלעולם לא תשתמשו בו.

לדוגמה, יש שנשבעים שיש להם דלי חיתולים כדי לזרוק לתוכו חיתולים מלוכלכים. אחרים מוצאים שהם יותר עבודה ממה שהובטח ופשוט מעדיפים לזרוק חיתולים עם הזבל.

נדנדות לתינוק הם עוד נושא חם. תינוק אחד עשוי לאהוב את נדנדת התינוק של 500 דולר והשני אומלל בה לחלוטין. נסה כמה אפשרויות זולות יותר, ומכור אותן אם הן לא עובדות בשבילך לפני שאתה קונה אחת חדשה.

אל תמריץ לקנות יותר מדי פריטי תינוק מראש, כי ייתכן מאוד שלא תזדקק להם בסופו של דבר בהתבסס על הצרכים והתחומי עניין של ילדך וסגנון ההורות שלך.

3. השתמשו בחוכמה בתקציב הנוכחי שלכם כדי להצטייד בדברים חיוניים לפני לידת התינוק.

אם אתם מתכננים תינוק או גיליתם שאתם מצפים, התחילו להפריש קצת כסף בכל חודש. השתמש בכסף הזה כדי להתחיל לרכוש פריטים במבצע או עם קופונים מרשימת החובה הזו.

גם אם מדובר רק בחבילת חיתולים לשבוע או בכמה צנצנות של מזון מחית (יש לבדוק תאריכי תפוגה ברכישה מראש), כל מעט יעזור. התקציב שלך לא ירגיש באותה מידה במרווחים קטנים יותר.

כמו כן, ודא שאתה מתחיל לנצל חלק חינם לתינוק!

4. מכירת מוסך היא חובה ללידה בתקציב

יש כמה פריטים שלא הייתי ממליץ לקנות במכירה במוסך, כמו אביזרי משאבת חלב. אבל עבור רוב הפריטים הקשורים לילדים, מכירת מוסך יכולה להיות עזרה עצומה לתקציב התינוק שלך.

בגדים, רבים מהם עדיין עם תגים, הם תמיד פופולריים ובדרך כלל נמכרים במחיר נמוך להפליא. צעצועים, כיסאות גבוהים, נעליים ומוצרים לתינוק הם פריטים נהדרים לחטוף בהנחה גבוהה מאוד.

חפש פריטים במצב מצוין ואם אתה לא בטוח במחיר פשוט בצע חיפוש מהיר באינטרנט כדי לעזור לך לקבוע אם זו קנייה טובה.

בדרך כלל ניתן לרכוש בגדים בטווח של $1-$2 עם פריטים אחרים הנעים בין 50-80% הנחה! הורים רק רוצים להיפטר מהעומס בבית שלהם אז הם מוכנים למכור את הפריטים האלה במצב מעולה בהנחה כזו.

סרוק את המודעות המקומיות שלך ומצא את המבצעים האלה! אפילו יותר טוב לארגן מכירת מוסך משלך להרוויח קצת כסף נוסף כדי לשים לתינוק שלך.

5. צמצם את רכישות הצעצועים למינימום

קשה לדעת איזה סוג של צעצועים הילד שלך יאהב, אז רכישת יותר מדי לפני שהם באמת מבוגרים מספיק כדי להשתמש בהם היא קצת בזבוז.

התחל בקטן עם כמה צעצועים שקל לטפל בהם עבור תינוקות ואז תן לתחומי העניין שלהם לנווט אותך בכיוון הנכון.

בנוסף, רוב הילדים אהבה צעצועים שאינם צעצועים. אני מדבר על סירים ומחבתות, כפות עץ, קופסאות ריקות ורקמות. יש המון צעצועי עשה זאת בעצמך שתוכל ליצור עם פריטים רבים שכבר יש לך בבית!

6. התחילו להפריש עלויות מעונות היום כבר עכשיו

עלויות מעונות היום ממשיכות לעלות ובמדינות רבות, טיפול בילדים כן יקר יותר מאשר שכר הלימוד במכללה. חשוב מאוד לתקצב את העלויות הללו מבעוד מועד ואם אפשר להתחיל להפריש את העלות הזו מדי חודש קוֹדֵם לתינוק שחזר הביתה.

זה יעזור לך לנהל את התקציב שלך כך שתוכל לבצע את כל ההתאמות הנדרשות לפני שאתה באמת צריך את הכסף.

תרגל את ההתאמות האלה עכשיו כדי שזה לא יהיה הלם להרגלי ההוצאות האופייניים שלך כשהתינוק מגיע. להפסיק כמה נסיעות לצ’יפוטלה או לצפות בסרטים בבית במקום בתיאטרון עשויים לעשות הבדל גדול. התחל להתאמן עכשיו והנח את הכסף הזה בצד!

ואם אינך בטוח כיצד נראות עלויות טיפול בילדים באזור שלך, זה מפה אינטראקטיבית של ארה”ב היא משאב נהדר להתחיל לתכנן.

7. חיתולי בד יכולים לחסוך בתקציב

העלויות המוקדמות של חיתולי בד גבוהות אך מוחזרות במהירות במהלך חיי השימוש בהם. אם אתה יכול להשיג את רוב מלאי חיתולי הבד שלך כמתנות או יד שנייה, אתה תהיה בדרך לחסוך כסף רציני.

שוקלת רצון לתינוק ממוצע בסביבות 2,700 חיתולים בשנה הראשונה שלהם שיכולים לעלות למעלה מ-$550! ואתם מסתכלים על שנתיים עד ארבע שנים של חובת חיתול לכל ילד, כך שעלויות אלו יכולות להיות גבוהות מאוד!

אם אתם מוכנים לקחת על עצמכם את העבודה המעשית הנוספת שמגיעה עם חיתולי בד, תקצרו את היתרונות הכספיים.

8. חפש בידור חינם לתינוק

לא יעבור זמן רב עד שתתחיל להוט לצאת ולהתחיל לחלוק את העולם עם תינוק. ויש הרבה פעילויות ידידותיות לתינוקות או לפעוטות זמינות ברוב האזורים. אבל חלקם עולים אגורה יפה.

חפש את האירועים והפעילויות בחינם. לעולם אינך יודע עם ילדים צעירים אם תצטרך לברוח מהירה בגלל התנהגות, האכלה, תנומה או הפסקות שירותים.

אל תשבור את הכסף בפעילויות בזמן שהם כל כך צעירים. בדוק את הפארקים, הספריות וה-YMCAs המקומיים שלך לפעילויות בחינם. התחבר לקבוצות הורים מקומיות לדייטים דרך קבוצות פייסבוק מקומיות או אַחֵר אפליקציות.

9. בדוק עם הביטוח שלך משאבת חלב אולי בחינם

אם את מתכננת להניק יש סיכוי טוב שתזדקקי לסיוע של משאבת חלב בשלב זה או אחר. ואם תעבוד מחוץ לבית, משאבת חלב היא הכרח. ולמרות שהם יכולים להיות קצת יקרים, הביטוח שלך אולי יוכל לספק אתה עם אחד בחינם לחלוטין!

התמודדות עם ביטוח היא אף פעם לא טיול בפארק. אני ממליץ לבדוק עם הספק שלך בהקדם האפשרי כדי לקבוע אילו צעדים עליך לנקוט כדי לקבל את המשאבה בחינם. אבל כל החישוקים שתצטרכו לדלג דרכם יהיו שווים את זה בהשוואה לרכישת משאבה חדשה בעלות של 300$ ומעלה.

מסכימה לגמרי, הצלחנו להשיג משאבת חלב בחינם מהביטוח שלנו בלי שום טרחה. – T$C

10. הכינו בעצמכם אוכל לתינוקות

אם אתם אוהבים לבשל ויש לכם מספיק זמן להכין את האוכל של תינוקכם, זו דרך מצוינת לחסוך!

תינוקות אוהבים לאכול! ברגע שהם מגיעים לשלב המזון המוצק, בוודאי תתחילו לראות עלייה בחשבון המכולת שלכם. ומזון תינוקות, במיוחד, יקר.

אתה משלם עבור נוחות כשאתה חוטף את הבקבוקים הקטנטנים האלה של טוב טהור.

אבל אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך היא הכנת מזון לתינוקות בבית. מאכלים מסוימים קלים יותר להכנה מאחרים, אבל זה לא בלתי אפשרי!

תצטרך להיזהר שלא תבזבז את החסכונות שלך על ציוד להכנת מזון, יש חלופות זולות וקלות כמו NutriBullet שאמהות נשבעות בהן.

11.

מחשבות אחרונות לתינוק בתקציב נמוך

תִינוֹק

אי אפשר להכחיש שלולדת תינוק פירושו שהתקציב שלך עלול לספוג מכה. תינוקות זה יקר! אבל תכנון מראש וקבלת כמה החלטות חכמות בכסף יקלו על הלחץ הכלכלי שלך.

פוסטים דומים

Leave a Reply