מדריך לניהול כספים עבור פריסת חברי שירות

3
מדריך לניהול כספים עבור פריסת חברי שירות

החיים בצבא מציעים כמה חוויות מובחנות בהשוואה לחיים אזרחיים, וזה כולל את התקציב והכספים שלך. תהליך הפריסה מראש יכול להרגיש מכריע, במיוחד כשאתה מארגן את הכסף והחשבונות שלך.

חשוב שתספק למשפחתך את כל מה שהם צריכים כדי לשמור על נוחות ויציבה לך ולכל התלויים. זה אומר לאסוף ניירת, לבצע שיחות טלפון לספקי שירות, ליצור חדש תקציבים, וארגון האחוזה שלך. ככל שתתכונן יותר מבעוד מועד, כך תצטרך פחות לדאוג למצבך השקעות ופיננסים כשחוזרים הביתה.

כדי להקל על התהליך, אספנו את כל מה שאתה צריך לדעת עבור כספי פריסה. המשך לקרוא או לקפוץ לקטגוריה ספציפית למטה:

צורכי טרום פריסה

צורכי פריסה

צרכים לאחר פריסה

לפני הפריסה שלך

יש הרבה ניירת ורגשות מעורבים בהכנה לפריסה. ודאו שאתם מקדישים הרבה זמן לעצמכם וליקיריכם, ואז קבעו זמן לארגן את הכספים שלכם לקצת שקט נפשי.

בדוק את תוכניות העיזבון והמוטבים שלך

אמנם יש הרבה על מה לעבוד, אבל אתה צריך לתת עדיפות להסדרת תכנון העיזבון שלך. זה קובע תוכנית עבור הנכס שלך, הכספים, השקעות, ותלויים. זוהי שיחה חשובה שיש לנהל עם בן הזוג שלך ומבססת:

  • ייפוי כוח
  • רצון חי
  • צוואה אחרונה וצוואה
  • טיפול ארוך טווח
  • ביטוח חיים
  • הטבות לשאירים
  • סידורי הלוויה

כל מי שיש לו רכוש, עושר או תלויים צריך לקבל כאלה תכנון עיזבון יסודות מאובטחים. מסמכים אלה יגנו על רצונותיך ועל משפחתך במקרה שתסבול מפציעה חמורה. ישנם מספר משאבים צבאיים שיעזרו לך להכין את האחוזה שלך:

הקצה מחדש את האחריות הפיננסית שלך

לוחות זמנים לתקשורת יכולים להיות קשים לתחזוקה בזמן מחוץ לבית, לכן חשוב שיהיה לך איש קשר עבור האחריות הפיננסית שלך בזמן שאתה לא. עבור רבים מדובר בבן זוג או הורה. אתה יכול לבחור את מי שאתה סומך עליו, אבל זכור שתהיה לו גישה לרוב המידע האישי שלך. שדר מראש מה הצרכים והציפיות שלך, וודא שנקודת המגע שלך פתוחה לאחריות.

אם יש לך תלויים, תצטרך להבטיח שגם להם תהיה גישה לכלכלתך. שוחח עם מטפלים ואנשי קשר פיננסיים כדי לבסס תוכנית לתקשורת וגישה לכסף כך שכולם יהיו באותו עמוד ואף אחד לא יישאר ללא משאבים בזמן שאתה פרוס.

עדכן את החוזים והשירותים שלך

רשימת הטבות SCRA עבור פריסת חברי שירות.

תוך כדי תכנון, עברו על התשלומים שלכם וקבעו אילו מהם תוכלו לבטל בזמן אינכם. לדוגמה, ייתכן שתוכל לחסוך בעלויות הרכב על ידי ביטול ביטוח ההתנגשות שלך, מכיוון שלא תנהג בנהיגה. באופן דומה, לא תצטרכו להקציב לתחזוקה או גז, אם כי עליכם להחזיק בביטוח מקיף לכיסוי נזקים או גניבה.

עבור כל תשלום שתמשיך לשלם, עדיף להגדיר את אלה לתשלום אוטומטי בזמן שאתה לא. שתף את כל תאריכי התשלום ופרטי החשבון עם נקודת הקשר הפיננסית שלך למקרה שמשהו צריך תשומת לב נוספת.

אם אתה גר לבד, אז אתה יכול גם לבטל את שכר הדירה שלך. ה חוק הסעד האזרחי של חברי שירות (SCRA) מאפשר לך לבטל דיור או חכירה אוטומטית, לבטל את שירות הטלפון שלך ולהימנע מעיקול על בית שבבעלותך ללא קנסות. בנוסף, אתה יכול להפחית את שיעורי הריבית של החוב שלך בזמן שאתה פרוס, לתת לך הזדמנות להחזיר את החוב או חיסכון מטרות. למידע נוסף על היתרונות של SCRA להלן:

בניית תקציב פריסה

השכר שלך עשוי להשתנות במהלך ואחרי הפריסה, מה שאומר שהגיע הזמן לעדכן את התקציב שלך. תשתמש ב מחשבון פריסה להעריך כיצד השכר שלך ישתנה כדי לקבל בסיס לתקציב שלך.

בדרך כלל, אנו ממליצים לך לשים 50 אחוז מהשכר שלך לצרכים, כמו שכר דירה ומצרכים. אם אין לך מישהו שמסתמך על ההכנסה שלך, אז אתה צריך לשקול לפצל את נתח השינוי הזה בין חשבונות החיסכון והחוב שלך.

ודא שאתה ממשיך להפקיד לפחות 20 אחוז מהשכר שלך גם לחיסכון. שלח חלק מזה לקרן חירום, בעוד השאר יכולים ללכת למטרות החיסכון הגדולות יותר שלך, כמו רכישת בית ופרישה.

השתמש במשאבים אלה כדי לעזור בחישוב היעדים והתקציבים שלך, כמו גם לתכנן את המיסים שלך:

הכן קלסר פריסה

דוגמית של מישהו שמשלים את רשימת הבדיקה של הפריסה.

כפתור מצויר להורדת רשימת התיוג של קלסר לפריסה להדפסה.

עדיף לארגן ולסדר את כל המסמכים, המידע והצרכים שלך בקלסר פריסה עבור המשפחה שלך. זה יחזיק עותקים של מסמכי תכנון העיזבון שלך, מידע תקציבי ואנשי קשר ומסמכים נוספים.

צור עותקים של המסמכים האישיים שלך, כמו תעודות לידה, חוזים, פרטי בנק ועוד. אתה גם רוצה לרשום אנשי קשר חשובים כמו רופאי משפחה, הווטרינר של חיית המחמד שלך, אנשי קשר במשק הבית וייפוי הכוח שלך.

לאחר שהספר שלך מוכן, תן אותו לחבר או לבן משפחה המהימנים ביותר שלך. שוב, לנקודת המגע הזו יהיה מידע רב עליך שצריך להישאר מאובטח. סיים את זה עם כל הוראות או מטלות לזמן שאתה לא, והכספים שלך צריכים להיות בטוחים לחופשתך.

בזמן שאתה פרוס

למרות שרוב הצרכים שלך מטופלים לפני הפריסה, יש כמה דברים שצריך להסדיר בזמן שאתה מחוץ לבית.

הגן על עצמך מפני הונאה ורמאים

נתון מצויר לפיו חברי השירות הפסידו חציון של 775 דולר בגלל הונאה.

לרמאים יש הרגל לכוון לאנשי צבא, הן בזמן הפריסה והן בבסיס. מי שאתה סומך עליו שישמור על הנכסים והאבטחה שלך בבית יכול להגן עליך מפני רכוש וגניבת זהות. עליך גם להודיע ​​לבנק ולמוסדות הפיננסיים שלך על החופשה שלך כדי שיוכלו לצפות בפעילות חשודה.

ובכל זאת, רמאים רבים מנצלים חיילים באינטרנט באמצעות אפליקציות היכרויות, פישינג והתחזות ברשתות חברתיות. שמור על עצמך ואל תשתף מידע אישי או כסף עם אנשים שאתה פוגש באינטרנט. הונאות רומנטיות וזהות פופולריים במיוחד ויכולים לעלות לך אלפים.

התאם את החיסכון שלך

מכיוון שלא תהיה אחראי לכמה שיותר חשבונות, וייתכן שהפחתת את שיעורי הריבית על החוב, הפריסה היא הזמן המושלם לבנות את החסכונות שלך.

בזמן שאתה פרוס, אתה עשוי להיות זכאי למשרד ההגנה תוכנית הפקדת חיסכון (SDP), המציע עד 10 אחוז ריבית. זה זמין לחברי שירות הפרוסים לאזורי לחימה ייעודיים ולמי שמקבלים תשלום אש עוינת.

עובדי צבא וממשל פדרלי זכאים גם הם ל תוכנית חיסכון חסכונית. זהו חיסכון פנסיוני משלים לתוכנית מערכת הפנסיה שלך בשירות המדינה.

משאבים נוספים לסיוע פיננסי

פריסה יכולה להיות תקופה קשה מבחינה כלכלית ורגשית עבור משפחות של חברי שירות. ודא שיש לך ולמשפחתך גישה נוחה לסיוע כספי למקרה שהם מוצאים את עצמם במצוקה.

כל ענף בודד של הצבא מציע משאבים משפחתיים וכלכליים משלו. אתה יכול למצוא טיפול נוסף דרך מערכות תמיכה מקומיות וארגונים לאומיים, כמו Military OneSource והלגיון האמריקאי.

אחרי שאתה חוזר הביתה

לחזור הביתה לאחר פריסה עשוי להיות פרץ של רגשות. הקלה, תשישות, התרגשות והרבה חגיגה בטוח יגיעו עם זה. יש הרבה מה לקחת בחשבון שילוב מחדש לאחר פריסה, וזה כולל מבט נוסף על הכספים שלך.

עדכן את התקציב שלך

בדיוק כמו לפני הפריסה, עליך לעדכן את התקציב שלך כדי להתחשב בצרכי ההוצאות והתשלום החדשים שלך. זה הזמן להחזיר את ביטוח הרכב שלך, למצוא דיור ולתכנן את החודש שלך תקציב מכולת.

לאחר הגברת החיסכון בזמן הפריסה, אולי תרצה לפנק את עצמך במשהו נחמד – וזה לגמרי בסדר! המפתח הוא להחליט מה אתה רוצה לעצמך או למשפחתך, להבין אם זה סביר תוך שמירה על יעדי חיסכון אחרים, כמו שלך קרן יום גשום, ולהגביל רכישות קלות דעת אחרות. זה לא הזמן לצאת למסע הוצאות – עדיף להשקיע את הכסף הזה בחיסכון בחינוך, פרישה ותוכניות ארוכות טווח אחרות.

בנוסף ליעדי החיסכון שלך, וודא שאתה מוכן לדאוג לבריאות שלך ושל משפחתך. תעדוף את שלך בריאות נפשית לאחר הפריסה ודברו עם יועץ, הצטרפו לקבוצות תמיכה והתכוננו לשילוב מחדש. ייתכן שגם המשפחה והילדים שלך יתקשו להסתגל, אז שקלו את הצרכים שלהם וחפשו גם משאבים.

לשלם חוב

הצעת חוק מצוירת באיחור הקובעת כי 34% מחברי השירות הפעילים לא משלמים את החשבונות שלהם בזמן, ומשפחות צבאיות נוטות לפגר בתשלומים יותר מאשר אזרחים.

במקום רכב חדש, כדאי לנסות להשתמש בחלק הארי מהחסכונות שלך כדי לשלם את החוב. אולי חסכת בריבית בזמן הפריסה, אבל כעת החוב שלך ימשיך לצבור עלויות נוספות. תשלום סכום משמעותי כעת יכול לחסוך לך מאות עד אלפים בטווח הארוך, ועשוי גם להפחית את התשלומים החודשיים שלך.

הפרד את כספי החירום שלך

אם עוד לא הייתה לך קרן חירום, זה הזמן המושלם להפריש קצת כסף בצד. קרן חירום צריכה לכסות שלושה עד שישה חודשים של הוצאות אם תאבד את ההכנסה שלך. הפרד חלק מהחסכונות שלך כדי להתחיל או להשלים קרן זו והרגיש בטוח שמשפחתך מוגנת.

עיין במסמכים המשפטיים שלך

לבסוף, תרצה לחזור על מסמכי תכנון העיזבון שלך ולעדכן אותם לפי הצורך. אם אתם מתכננים לפרוס שוב מתישהו בקרוב, ודא כי ייפוי הכוח שלך מעודכן, מכיוון שהם פוקעים. אחרת, התאם את פרטי המוטב והעיזבון שלך לפי הצורך.

למשפחות שחוות פריסה יש הרבה מה לשקול, החל מטיפול בילדים ודיור, ועד כספים ותכנון עיזבון. חקור את המשאבים הפיננסיים שלמעלה כדי להחזיר את שלוות הנפש שלך ולבלות את זמנך היכן שזה באמת חשוב – ליצור זיכרונות וליהנות מהזמן עם יקיריכם.

מָקוֹר: FTC | NFCC

פוסטים דומים

Leave a Reply