כרטיסי האשראי הטובים ביותר לנסיעות שאינם כרטיסי אשראי לנסיעות

0
כרטיסי האשראי הטובים ביותר לנסיעות שאינם כרטיסי אשראי לנסיעות

מהו כרטיס אשראי travel-alt?

חלופות של כרטיסי אשראי לנסיעות, או כרטיסי אשראי מסוג travel-alt, הם כרטיסים המציעים תגמולים על הוצאות נסיעות וגם על דברים אחרים. כרטיסי אשראי נסיעות מסורתיים (עם יכולות רווחים ותגמולים עבור טיסות, מלונות, הפלגות, השכרת רכב וחוויות כמו טיולים) פופולריים מאוד בקנדה. אבל, לאחר 18 חודשים של נסיעות אסורות או לסירוגין, התועלת של כרטיסים אלה כמובן פוחתת.

הזן כרטיסי אשראי של travel-alt. עם כרטיסים אלה, אתה יכול לאסוף פרסים על ידי הוצאה על נסיעות או פריטים שאינם נסיעות ו ליהנות מפדיונות גמישים. אינך נעול כיצד אתה משתמש או מממש את הכרטיס שלך. כרטיסי אשראי Travel-alt הם אופציה מוצקה למי שרוצה להיות מסוגל לממש כרטיסי מתנות, סחורה או חוויות, תוך שמירה על האפשרות של תגמולי נסיעות פתוחה.

תכונות שצריך לחפש בכרטיס אשראי travel-alt

כרטיס travel-alt טוב יאפשר לך לצבור נקודות על רכישות עבור נסיעות וקטגוריות אחרות. בנוסף, זה יהיה שייך לתוכנית נקודות שמציעה תגמולי נסיעות מוצקים, אך גם מאפשרת לך לממש עבור דברים אחרים כמו כרטיסי מתנה, סחורה, אירועים או חוויות – או אפילו מזומן! מעבר ליסודות האלה, יש גם תכונות ומשתנים אחרים שצריך לשים לב אליהם.

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות כדאי יכול להיות יקר, ולעתים קרובות מוסיף מאות דולרים למחיר של כל נסיעה. זה אולי מפתה ללכת בלי, אבל העלות הפוטנציאלית של פציעה או תאונה לא מבוטחת יכולה להפוך את הבחירה הזו לבחירה מסוכנת מאוד. כרטיסי אשראי עם הטבה של ביטוח נסיעות הם פתרון חסכוני.

כשאתה קונה כרטיס עם ביטוח נסיעות, חפש הגנה המתאימה לסגנון הנסיעה שלך. לדוגמה, בעוד שהתרמילאי הנוסע קל ככל הנראה אינו זקוק לכיסוי מטען אבוד, איש המקצוע בנסיעת עסקים עם ציוד מחשב יקר כנראה כן.

אם בכרטיס האשראי שלך אין ביטוח נסיעות כלול כהטבה, כדאי לבדוק כיסוי מקיף, גם אם אתה נוסע רק מקומי. ה HSBC World Elite Mastercard, למשל, נושאת מדיניות נסיעות, רפואית והשכרת רכב רחבת היקף.

תוכנית תגמולים ושיפורי נסיעות

הסוג הטוב ביותר של תוכנית תגמולים עבור כרטיס travel-alt היא כזו המאפשרת לך לצבור נקודות למימוש לקראת נסיעות ו תגמולים שאינם נסיעות. עם תוכנית HSBC Rewards, למשל, אתה יכול לממש את הנקודות שלך עבור הוצאות נסיעה זכאיות כולל טיסות, מלונות, כרטיסים או סיורים לשייט או רכבת. ועוד יתרון גדול: אין תאריכי שחרור למימוש. ואתה יכול להשתמש בכל סוכן נסיעות או אתר כדי להזמין.

אם הנסיעה עומדת כעת בהמתנה עבורך, אתה עדיין יכול לנצל את נקודות ה-HSBC Rewards שלך. הפוך את הרווחים שלך לסחורה כמו אלקטרוניקה או ציוד ספורט או חוויות, כמו טיולי מסוקים או קיאקים. אתה יכול גם לממש עבור כרטיסי מתנה, לתת מתנה או סתם לפנק את עצמך. ואתה יכול לשים את התגמולים שלך בחשבון Charitable Impact כדי לתרום. כמובן, אם אתה מחפש מזומן קר וקשה, אתה יכול להחיל את הנקודות שלך למשכנתא HSBC, מאסטרקארד או חשבון חיסכון.

פוסטים דומים

Leave a Reply