כרטיסי האשראי הטובים ביותר בקנדה 2021

0
כרטיסי האשראי הטובים ביותר בקנדה 2021

החזר מזומן לעומת כרטיסי אשראי לנסיעות

בבחירת כרטיס אשראי לתגמולים, קנדים רבים מוצאים את עצמם נקרעים בין שני סוגים: החזר כספי ונסיעות. זה לא אמור להפתיע – שניהם פופולריים ויש להם יתרונות חשובים. כאן אנו מפרקים את שני סוגי הכרטיסים כדי לעזור לך להחליט איזה כרטיס מתאים לך.

פַּשְׁטוּת

חשוב להיות מסוגל להבין את תוכנית התגמולים בכרטיס האשראי שלך, וכרטיסי החזר כספיים ברורים ככל שניתן. אם אתה מרוויח 2% בחזרה, אתה בהחלט יודע שאתה הולך לקבל $0.02 על כל $1 – אין צורך במתמטיקה מסובכת. עם כרטיסי אשראי של תגמולים על נסיעות, יש לפעמים שיעורי הרווחה וערכי מימוש שונים. אלה משתנים יכולים להשפיע על האופן שבו ומתי ברצונך לאסוף או לפדות.

שורה תחתונה: אם אתה משקיע ברווחי נסיעות, היכרות עם תוכנית הכרטיס שלך עשויה להיות הדרך הטובה ביותר ללכת, אחרת אתה לא יכול להרוויח כסף מזומן בכל הנוגע לפשטות.

תגמולים וקטגוריות בונוס

איך אתה מרוויח יכול להיות חשוב לא פחות ממה שאתה מרוויח. כרטיסי אשראי לתגמולים בנסיעות מציעים בדרך כלל טווח רחב מאוד של קטגוריות הוצאות להרוויח בהן, בעוד שכרטיסי החזר כספיים יכולים להיות מגבילים יותר.

מלבד כמה חריגים, רוב כרטיסי האשראי להחזר כספי מציעים את אותו מבחר מוגבל של קטגוריות בונוס (כלומר דלק, מצרכים וחשבונות חשמל). לשם השוואה, לכרטיסי אשראי לנסיעות יש מבחר גדול בהרבה של קטגוריות בונוס (כמו מסעדות, שהות בבתי מלון, טיסות, נסיעות ב-Uber ותחבורה ציבורית, בנוסף למצרכים ולדלק), מה שאומר שאתה יכול לצבור יותר נקודות על סוגים רבים יותר של רכישות.

שורה תחתונה: סביר להניח שאתה הולך להרוויח יותר נקודות או מיילים, בקטגוריות הוצאות רבות יותר, עם כרטיס תגמולים על נסיעות מאשר במזומן עם כרטיס החזר כספי.

גְמִישׁוּת

הסיבה שהם אומרים “מזומן הוא המלך” כי אפשר להשתמש בו לכל מה שתרצו, כמו הוצאה יומיומית על דלק ומצרכים. לעומת זאת, הנקודות שאתה צובר בכרטיסי נסיעות מכוונות בדרך כלל לתגמולים על נסיעות ומציעות את התמורה הטובה ביותר כשהן ממומשות עבור טיסות ושהייה במלון.

שורה תחתונה: מזומן הוא התגמול הכי גמיש שיש, אבל אם אתם מחפשים לחסוך בטיסות ובתי מלון, כרטיס נסיעות יכול להציע הרבה יותר תמורה.

פוסטים דומים

Leave a Reply