כיצד לזכות בתגמולים תוך כדי חזרה ‘בחזרה לשגרה’

1
כיצד לזכות בתגמולים תוך כדי חזרה ‘בחזרה לשגרה’
חשיפת מפרסם: ההצעות המוצגות כאן הן ממפרסמים של צד שלישי ותקפות בארה”ב בלבד. איננו סוכן, נציג או מתווך של כל מפרסם, ואיננו תומכים או ממליצים על הצעה מסוימת. המידע מסופק על ידי המפרסם, ומוצג ללא כל מצג או אחריות מאתנו באשר לדיוק או ישימות שלו. כל הצעה כפופה לביקורת, לאישורו ולתנאים של המפרסם. אנו מקבלים פיצוי מחברות שההצעות שלהן מוצגות כאן, וזה עשוי להשפיע על האופן שבו והיכן ההצעות מופיעות (ובאיזה סדר). אנחנו לא כוללים את כל המוצרים או ההצעות בחוץ, אבל אנחנו מקווים שמה שאתה רואה ייתן לך כמה אפשרויות נהדרות.

נסיעות, חדר כושר, הופעות… הכל חזר! כולנו נרגשים לחזור לשגרה – הנה דרך לחזור לתנופת העניינים ולהרוויח פרסים בו זמנית.

בואו נצלול עמוק יותר לכל הדרכים שבהן תוכלו להרוויח פרסים על נסיעות, קניות ואפילו מנוי לחדר כושר עם Equinox עם החדש Platinum Card® מבית אמריקן אקספרס.

כרטיס הפלטינום החדש מבית אמריקן אקספרס

רבים מאיתנו רכשו הרגלים נהדרים בהסגר, כגון: תמיכה בעסקים קטנים מקומיים. עכשיו אתה יכול להרוויח פי 10 פרסים כשאתה קונה במסעדות ובחנויות השכונתיות המועדפות עליך.

כרטיס הפלטינום® מבית אמריקן אקספרס אינו כרטיס חדש, אך הוא עבר לאחרונה רענון, עם כמה הטבות מעודכנות. יש כרגע גם הצעת קבלת פנים חדשה שיש לה רמה דו-שכבתית אטרקטיבית

  • הרווח 100,000 נקודות Membership Rewards® לאחר שתוציא $6,000 על רכישות בכרטיס החדש שלך ב-6 החודשים הראשונים של חברות הכרטיס.
  • בנוסף 10X נקודות על עד $25,000 ברכישות משולבות במסעדות ברחבי העולם או כשאתה קונה Small® בארצות הברית במהלך 6 החודשים הראשונים של חברות הכרטיס שלך

אם יש לך הרבה רכישות במסעדות או עסקים קטנים תכופים, אתה יכול לצבור עד 350,000 נקודות תגמולי חבר בהצעה החדשה הזו.

מה הם Membership Rewards® נקודות שִׁוּוּי?

ישנן מספר דרכים שבהן תוכל להשתמש בנקודות Membership Rewards® שלך, והערך שתקבל תלוי באופן שבו תממש אותן. אתה יכול לקבל סנט אחד לכל נקודה אם אתה מממש לטיסות דרך פורטל הנסיעות של אמריקן אקספרס. אתה יכול גם לקבל סנט אחד לכל נקודה עבור כמה כרטיסי מתנה. מימוש עבור בתי מלון, נסיעות אחרות או זיכויים בהצהרה תקבל פחות מסנט אחד לנקודה.

איך למקסם את הרווחים Membership Rewards® נקודות

הדרך הטובה ביותר למקסם את הערך של נקודות ה-Membership Rewards שלך היא על ידי העברתן לשותפי ההעברות בבתי המלון ובחברות התעופה של אמריקן אקספרס. ל-Amex יש 19 חברות תעופה ושלושה שותפים להעברת מלונות, ולעיתים קרובות אתה יכול לקבל 2 סנט לנקודה או יותר בעת העברת תגמולי החברות שלך לשותפים לנסיעות. אם תמקסם את הצעת קבלת הפנים המלאה ותשיג פדיונות טובים בנסיעות, אין זה מופרך שתוכל לקבל עד 7,000$ ערך מהצעת קבלת הפנים בלבד.

האם כרטיס הפלטינום שווה את העמלה השנתית?

האגרה השנתית על כרטיס פלטינה עלה גם ל-$695* עבור מועמדים חדשים. לקוחות קיימים של כרטיס פלטינום שחודש יום השנה לחידוש שלהם הוא לפני 1 בינואר 2022 ימשיכו להתחדש בתעריף של $550. לאחר 1 בינואר 2022, העמלה השנתית עבור לקוחות קיימים תגדל ל-$695* עם חודש החידוש שלהם.

לאמריקן אקספרס יש מגוון של זיכויים שנתיים שונים שתוכלו להרוויח עם כרטיס הפלטינום. יש קרדיטים לנסיעות, בידור דיגיטלי, קניות, בריאות וכושר כדי לעזור לך לחזור לחיים רגילים. חלקם כבר חלק מכרטיס הפלטינום בעוד שאחרים מתווספים כחלק מהרענון הזה. בואו נסתכל על כמה מהקרדיטים האלה.

  • אשראי בידור דיגיטלי בסך $240 – עד $20 בזיכויים בהצהרה בכל חודש כאשר אתה משלם עבור רכישות זכאיות עם כרטיס Platinum® לפי בחירתך של אחד או יותר מהספקים הבאים: Peacock, Audible, SiriusXM ו-New York Times. נדרשת הרשמה.
  • אשראי של 200 דולר למלון – זה מגיע כ-$200 לזיכויים בהצהרה בכל שנה בהזמנות של Fine Hotels + Resorts® או The Hotel Collection עם American Express Travel כאשר אתה משלם עם כרטיס הפלטינום® שלך.
  • $179 CLEAR® אַשׁרַאי – השתמש בכרטיס שלך וקבל החזר של עד $179 לשנה על החברות שלך ב-CLEAR®.
  • אשראי Uber Cash בסך 200$ – תהנה ממעמד Uber VIP ועד $200 בחיסכון של Uber על הזמנות נסיעות או אוכל בארה”ב מדי שנה. סטטוס Uber Cash ו-Uber VIP זמין לחברי Basic Card בלבד.
  • אשראי Equinox של 300$ — קבל החזר של עד $25 בכל חודש בחברות נבחרות של Equinox כאשר אתה משלם עם כרטיס Platinum® שלך. נדרשת הרשמה.
  • זיכוי של 200$ עמלת חברת תעופה – עד $200 בזיכויים בהצהרה לשנה קלנדרית בדמי כבודה ועוד בחברת תעופה מתאימה אחת נבחרת.
  • אשראי Walmart+ של $155 – כסה את העלות של מנוי חודשי ב-Walmart+$12.95 עם זיכוי בהצהרה לאחר שתשלם עבור Walmart+ בכל חודש באמצעות כרטיס הפלטינום שלך. העלות כוללת $12.95 בתוספת מס מכירה מקומי רלוונטי.

ייתכן שלא תוכל להשתמש בכל הזיכויים הללו, או שתצא מגדרו כדי להוציא באזורים שאחרת לא היית מוציא, אך ורק כדי להרוויח אחד מהזיכויים הללו. אם אתה לא קונה בקביעות בסאקס, אלא קונה משהו רק כדי לנצל את האשראי של 100$ שלך, האם זה נכון לומר שזה “חסך לך” 100$? באופן דומה, אם כבר יש לך חברות ב-CLEAR, ייתכן שלא תוכל לנצל את האשראי של CLEAR בסך $179.

ובכל זאת, לא קשה לראות דרך להרוויח יותר בזיכויים מאשר העמלה השנתית של $695* עבור אנשים רבים. זה נכון במיוחד בשנה הראשונה שבה תקבלו גם את התמורה מהצעת קבלת הפנים הראשונית.

בשורה התחתונה

אמריקן אקספרס רעננה את ספינת הדגל שלהם כרטיס פלטינה עם הטבות נוספות. העמלה השנתית עלתה ל-$695* והיא תגדל ל-$695* עבור חברי כרטיס פלטינום קיימים לאחר 1 בינואר 2022, עם חודש חידושם. כדי לאזן את העלאת העמלה השנתית, Amex הוסיפה הצעת קבלת פנים אטרקטיבית וכן הגדלת ההטבות. בעוד ש-$695* זה הרבה לבזבז עבור עמלה שנתית על כרטיס אשראי, תסתכל על ההטבות שתקבל. כשאתה מחפש לחזור לשגרה, ההטבות והזיכויים מכרטיס אמריקן אקספרס פלטינום החדש יכולים לשחק תפקיד גדול. לדעת אילו מהיתרונות הללו עובדים הכי טוב עבורך יעזור לך להחליט אם כרטיס אמריקן אקספרס פלטינום החדש הגיוני עבורך.

*תנאים חלים. תעריפים ועמלות

תמונת מחבר

דן מילר (89 פוסטים)

דן מילר הוא סופר עצמאי ומייסד של PointsWithACrew.com, אתר שעוזר למשפחות לטייל בחינם/זול. בסיס הבית שלו נמצא בסינסינטי, אבל הוא מנסה לטייל בעולם כמה שיותר עם אשתו ו-6 ילדיו.

קישורים

פוסטים דומים

Leave a Reply