כיצד להשתמש באפליקציות השקעה למתחילים

3
כיצד להשתמש באפליקציות השקעה למתחילים

אפליקציות השקעה חוללו מהפכה בדרך שבה משקיעים יכולים לקנות או למכור מניות, אגרות חוב, אופציות ומכשירים פיננסיים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של אפליקציות השקעה המאפשרות לך להשקיע בבורסה. רוביןוד ואפליקציות השקעות אחרות היו בחדשות רבות לאחרונה, אז מאמר זה ייתן לכם היסטוריה קצרה של אפליקציות השקעה, מה הן וכיצד להשתמש בהן כחלק מאסטרטגיה פיננסית נכונה.

היסטוריה של אפליקציות השקעה

מבחינה היסטורית, הגישה לשוק המניות הייתה מוגבלת לברוקרים ולאנשי מקצוע אחרים בתחום ההשקעות. כדי לקנות או למכור מניות, תצטרך להתקשר לסוכן המניות שלך ולבקש ממנו לבצע את ההזמנה עבורך. בסוף שנות ה-90, ETrade הייתה אחת החברות הראשונות שאפשרה למשקיעים בודדים לסחור במניות דרך אתר האינטרנט שלה. חברות אחרות הגיעו בעקבותיו בשנות ה-90 ובשנות ה-2000.

Robinhood הייתה אחת האפליקציות המשקיעות הראשונות שלא הציעו עמלה על קנייה ומכירה של מניות. במקום זאת, הם הרוויחו את כספם על ידי סיוע להקל על הסחר עם עושי שוק. חברות רבות אחרות הלכו בעקבותיה במהירות, כך שכרגע ניתן למצוא אפליקציות השקעה רבות ושונות שאינן מציעות עמלות על סוגים רבים של עסקאות השקעה.

אפליקציות השקעה פופולריות

אם אתה תוהה מהי אפליקציה להשקעה, אתה עשוי להיות מופתע מכמה אפליקציות השקעות שונות יש. להלן רשימה של כמה מאפליקציות ההשקעות הפופולריות יותר:

  • רובין הוד
  • TDAmeritrade
  • שוואב
  • ETrade
  • שֶׁבַח
  • בלוטים
  • סופי
  • WeBull
  • חזית העושר

כל אחת מהאפליקציות המשקיעות הללו מציעה תכונות שונות, כולל ללא עמלות על מסוימות

כיצד להשתמש באפליקציות השקעה

עם אפליקציות השקעה רבות שאינן מציעות עמלות למסחר במניות, זה אפשרי לקנות ולמכור מניות במהירות במהלך יום אחד, האסטרטגיה הזו מסוכנת למדי. גישה טובה יותר עבור רוב האנשים היא להשקיע בצורה ארוכת טווח יותר עם תיק מגוון היטב. היסטורית, שוק המניות היה אחת ההשקעות בעלות הביצועים הגבוהים ביותר בסביבה, אך השקעה בבורסה לטווח קצר יכולה לספק תנודתיות מוגזמת עם תנודות חיוביות ושליליות גדולות.

כדי להשתמש באפליקציית השקעות, הורד את האפליקציה לנייד או השתמש באתר מהמחשב שלך. תצטרך להזין את המידע האישי שלך ולאמת את זהותך. השלב הבא בשימוש באפליקציית השקעות הוא העברת כספים לחשבון החדש שלך. לחלק מהאפליקציות המשקיעות יש הפקדה מינימלית שתצטרך להעביר עם יצירת חשבונך.

ברגע שיש לך כספים בחשבונך, תוכל להשתמש באפליקציה שלך כדי להשקיע בצורות שונות של ניירות ערך. בדרך כלל, כמעט כל אפליקציות ההשקעות יאפשרו לך להקים חשבון תיווך חייב במס, ורבות מהן מציעות סוגים נוספים של חשבונות כמו IRAs או חשבונות משמורת.

חששות או חסרונות של שימוש באפליקציות השקעה

כל אפליקציות ההשקעות השונות עושות מאמצים רבים כדי לוודא שפרטי החשבון שלך נשארים פרטיים ומאובטחים. אתה רק צריך לוודא לשמור על הסיסמה שלך ומידע אחר מאובטח בצד שלך. זכור עם זאת שאפליקציות השקעה רבות מעניקות למשתמשים שלהן גישה לסוגים רבים של מכשירים פיננסיים מסובכים. אם אתה לא מרגיש בנוח עם רמות סיכון גבוהות, תרצה לוודא שאתה לוקח דברים לאט ומבצע רק השקעות שאתה מבין ושנוח לך איתן.

תת-קבוצה אחת של אפליקציות השקעה הן אפליקציות “חילוף חילוף” המאפשרות לך להשקיע כסף נוסף באופן אוטומטי בכל חודש. חיסרון פוטנציאלי נוסף של השקעה באפליקציות כאלה הוא שאתה עלול להשתחרר לתוך תחושת ביטחון מזויפת שאתה חוסך ומשקיע מספיק. ה קסם של ריבית דריבית אומר שככל שתתחיל לחסוך ולהשקיע מוקדם יותר, כך יהיה לך טוב יותר בהמשך הדרך. ודא שכל הכסף שאתה חוסך ומשקיע הוא חלק מתוכנית תקציבית מקיפה.

בשורה התחתונה

אפליקציות השקעה חוללו מהפכה בהשקעות ובחיסכון, וסיפקו גישה חסרת תקדים לשוק המניות לכולם. אם אתה מסתכל על להחזיר את הכספים שלך למסלול, שקול אחת מהאפליקציות המשקיעות האלה כחלק מהתוכנית הפיננסית שלך. לא משנה באיזו אפליקציית השקעות תשתמש, ודא שהיא תעזור לך לחסוך לקראת עתיד פיננסי פרודוקטיבי.

תמונת מחבר

דן מילר (89 פוסטים)

דן מילר הוא סופר עצמאי ומייסד של PointsWithACrew.com, אתר שעוזר למשפחות לטייל בחינם/זול. בסיס הבית שלו נמצא בסינסינטי, אבל הוא מנסה לטייל בעולם כמה שיותר עם אשתו ו-6 ילדיו.

קישורים

פוסטים דומים

Leave a Reply