חמישה הרגלי כרטיס אשראי שכדאי לחשוב עליהם לפני קבלת הכרטיס הבא

1
חמישה הרגלי כרטיס אשראי שכדאי לחשוב עליהם לפני קבלת הכרטיס הבא

אתה מטייל בעולם

אתה אוהב לצאת ולחקור מקומות חדשים, מה שאומר שאתה מבלה הרבה זמן בשדות תעופה, נהיגה במכוניות שכורות והזמנת כרטיסים. COVID-19 השהה הרבה נסיעות השנה והאחרונה, אבל עכשיו כשהדברים נפתחים מחדש, תאוות הנדודים חזקה מתמיד. אם טיול כדור הארץ הוא הרעיון שלך לזמן טוב, תרצה לבחור כרטיס בעל הטבות והטבות רבות עוצמה הקשורות לנסיעות, כולל ביטוח רפואי לנסיעות, כרטיסי טרקלין בשדה התעופה, הנחות הקשורות לנסיעות, אינטרנט אלחוטי חינם בחו”ל ו תגמול נסיעות.

 • ביטוח רפואי לנסיעות חירום
  ביטוח נסיעות יכול להיות הוצאה מרתיעה ויקרה בנוסף למחיר של כל נסיעה שתצאו. אבל בתור הטבה בכרטיס אשראי, כדאי לשקול זאת. עם HSBC World Elite Mastercard, אתה מקבל כיסוי רפואי לנסיעות חירום ברחבי העולם עבור עצמך, בן/בת זוגך וילדיך התלויים שנוסעים איתך לנסיעות של עד 31 יום.
 • ביטוח אחר
  תהנה משקט נפשי במסע שלך עם שני סוגי ביטוח נוספים: עיכוב או אובדן כבודה, וביטול נסיעה והפסקה/עיכוב בטיול עם HSBC World Elite Mastercard. בנוסף, השכרת הרכב שלך מכוסה על ידי ביטוח נזקי התנגשות/אובדן של השכרת רכב (הכולל גם חפצים אישיים וכיסוי מוות בתאונה וביתור).
 • גישה לטרקלין שדה התעופה
  קבל גישה ליותר מ-1,000 טרקליני נמל תעופה עולמיים עם החברות בחינם ב-Mastercard Airport Experiences מסופק על ידי LoungeKey. שם תוכלו לפנק את עצמכם בהנחות על הצעות נבחרות למסעדות, קניות וספא.
 • הנחות בבתי מלון
  נצל הנחה של 10% על הזמנות נבחרות של מלונות בכרטיס שלך בעת ביצוע הזמנה דרך HSBC אקספדיה ו אתרי Agoda.
 • יותר ממיליון נקודות חמות לנייד בחינם
  חיבור תוך כדי תנועה אינו מטרד כאשר יש לך Boingo, שירות נקודות חמות הזמין בשדות תעופה, בבתי מלון ובמקומות ציבוריים רבים אחרים ברחבי העולם. בתור מחזיק HSBC World Elite Mastercard, אתה יכול לחבר עד ארבעה מכשירים בו-זמנית.
 • תגמולים על נסיעות
  עם כל רכישה זכאית בכרטיס שלך, תקבל נקודות HSBC Rewards, אותן ניתן לממש לנסיעות בתעריף מכובד של $0.005 לנקודה (באופן אחר, 20,000 נקודות שוות $100 בנסיעות). בנוסף, תצבור נקודות בשיעור של 6 נקודות לכל $1 ברכישות נסיעות.
 • אשראי נסיעות בסך 100 דולר
  עם HSBC, אתה יודע שהם מבינים נוסעים כאשר כרטיס האשראי שלך מקנה לך זיכוי שנתי של $100 להוצאות הקשורות לנסיעות, כמו שדרוג מושבים, כרטיסי כניסה לטרקלין ודמי כבודה.

קבל פרטים נוספים על HSBC World Elite Mastercard*

אתה קונה באינטרנט כאילו זה תחביב

קנדים רבים קונים דברים באינטרנט, אבל חלקנו הם גם קונים בהשוואה נלהבים שמחפשים את העסקאות הטובות ביותר – שמגיעות לרוב מנקודות מכירה מדרום לגבול. קונים מקוונים מנוסים מחפשים את ההטבות הבאות של כרטיסי אשראי:

 • ללא עמלת מט”ח
  כאשר אתה קונה מקמעונאים מחוץ לקנדה, עדיין תחויב בדולרים קנדיים. זו הסיבה שמשהו שנרכש תמורת 20 דולר ארה”ב יעלה למעשה בסביבות 24.75 דולר קנדי. בנוסף, רוב כרטיסי האשראי גובים עמלת מט”ח של 2.5% עד 3%. כדי לחסוך כסף, חפש כרטיס ללא עמלות מט”ח, כמו HSBC World Elite Mastercard.
 • להרוויח פרסים
  אם אתה מוציא את כספך בכל זאת, בחר כרטיס שיחזיר לך משהו. HSBC World Elite Mastercard הוא חלק מתוכנית HSBC World Elite Rewards, המאפשרת לך להרוויח 3% בחזרה בהוצאות הנסיעה ו-1.5% בחזרה על כל השאר.
 • הגן על ההשקעות שלך
  כאשר אתה קונה עם HSBC World Elite Mastercard שלך, הגנת הרכישה מכסה רכישות כשירות מפני אובדן, נזק או גניבה למשך 90 יום. בנוסף, תכפיל אוטומטית את אחריות היצרן המקורית למשך עד שנה נוספת עם האחריות המורחבת של הכרטיס.

אתה חולק אחריות פיננסית עם שותף

אם אתה והשותף שלך חולקים משימות ביתיות כמו קניות במכולת, אז כרטיס נוסף עבור אותו חשבון הוא אפשרות טובה לנוחות ולהכפלת התגמולים שלך.

 • מחזיקי כרטיס נוספים
  אתה יכול להכפיל את התגמולים שלך מבלי להכפיל את העמלות השנתיות שלך על ידי הוספת בעל כרטיס. עם HSBC World Elite Mastercard, אתה יכול להשיג לבני המשפחה שלך פלסטיק משלהם תמורת $50 כל אחד לשנה.
 • להרוויח יותר
  אם יש לך משפחה מרובת מכוניות, למה שלא תשלב את כוח ההשתכרות שלך על דלק? הרווח 1.5% בחזרה בנקודות עם HSBC World Elite Mastercard.

אתה קונה למשפחה

למשקי בית גדולים יותר יש יותר הוצאות. החדשות הטובות הן שהשימוש האסטרטגי בכרטיס האשראי הנכון יכול באמת להשתלם. לחפש:

 • תמריצים מתגמלים
  אתה משתמש בכרטיס שלך הרבה עבור קטגוריות הוצאות כמו מצרכים ומשק בית, אז וודא שאתה ממקסם את כוח ההוצאה הזה. תרוויח 1.5% בחזרה בנקודות, ו-3% בחזרה על הוצאות הנסיעה, עם HSBC World Elite Mastercard. אתה יכול לממש נקודות אלה עבור נסיעות, כרטיסי מתנה או סחורה, או אפילו כזיכוי עבור יתרת כרטיס האשראי שלך.
 • Apple Pay
  לעולם אל תדאג שוב שיש לך או לילדים שלך מזומנים בהישג יד. עם כרטיס אשראי משפחתי עזר באפליקציית Apple Pay שלהם, הם יכולים לשלם עבור הרכישות שלהם בלחיצה אחת.

קבל פרטים נוספים על HSBC World Elite Mastercard*

אתה חוסך למטרה

חתונה, שיפוצים בבית או טיול של פעם בחיים הם כולם הוצאות גדולות. אם אתה מתכונן לעשות בילוי גדול, חפש כרטיס אשראי שיעזור לך לצבור בונוסים גדולים, מהר. כרגע, מועמדים חדשים ל-HSBC World Elite Mastercard זכאים לקבל בונוס קבלת פנים עצום הכולל:

 • עד 100,000 נקודות בונוס של HSBC Rewards
  תשלם את השנה הראשונה שלך! פתחו חשבון חדש ותקבלו בונוס קבלת פנים של 20,000 נקודות. הרוויח 50,000 נקודות נוספות כאשר אתה מוציא $6,000 ב-180 הימים הראשונים ועוד 10,000 נקודות כאשר אתה מוסיף את המשתמש המורשה הראשון שלך. לבסוף, ביום השנה שלך כבעל כרטיס, תקבל עוד 20,000 נקודות. אם אתה מרוויח את כל 100,000 הנקודות, זה ערך של $500.
 • הנחה בתשלום שנתי
  קבל הנחה בתשלום השנתי שלך (ערך של $149) עבור השנה הראשונה.

הצעד הראשון למציאת כרטיס האשראי המושלם הוא הבנת פרופיל ההוצאות שלך. בין אם אתה מטייל בעולם, קונה באינטרנט, מנהל משק בית, חולק כספים או חוסך למטרה לטווח קצר, יש הטבות והטבות חשובות שיעזרו לך לחיות את חייך הטובים ביותר.

פוסטים דומים

Leave a Reply