הכירו את KOHO, אפליקציית שירות פיננסי ייחודית

0
הכירו את KOHO, אפליקציית שירות פיננסי ייחודית

איך KOHO עובד?

חשבו על חשבון החיסכון הסטנדרטי של KOHO כחשבון הוצאות עם עניין די טוב (השווה את 1.2% של KOHO על כל היתרה שלך עם התקן של הבנקים המסורתיים 0.05%). אין לו עמלות, לא משנה כמה כסף אתה מחזיק. כדי לקבל שיעור זה, תצטרך להגדיר הפקדה ישירה רגילה לחשבון KOHO שלך (המשכורת שלך או חלק ממנו; המחאה ממשלתית; או אפילו הפקדה של PayPal), ולאחר מכן לבחור להרוויח ריבית בתוך האפליקציה. אתה יכול להשתמש בו במקביל לחשבון מסורתי, או להשתמש באפליקציה כדי להפריש כספים למטרות חיסכון ספציפיות ולהשאיר כמה כספים זמינים לכיסוי הוצאות. (לקבלת ריבית זו, לחץ כאן.*)

כאשר אתה הורד את אפליקציית KOHO החינמית, תתבקש להירשם ולאמת את זהותך. אתה יכול להתחיל להשתמש ב-KOHO מיד, על ידי העמסת כספים לחשבונך באמצעות הפקדה ישירה או העברה אלקטרונית של Interac. אתה מקבל את כרטיס KOHO הפיזי שלך בדואר, אבל אתה לא צריך לחכות כדי להתחיל לחייב אותו. אתה יכול לבצע רכישות מקוונות באופן מיידי באמצעות מספר החשבון שלך. ואתה יכול להוסיף אותו לארנק Apple ול-Google Pay מיד. כרטיס KOHO שלך פועל בכל מקום ברשת ויזה ומשולב במלואו עם האפליקציה.

זהו שירות אידיאלי לכל מי שרוצה לשמור על פשטות: זהו חשבון חיסכון עם ריבית בריאה עם יכולת להשתמש בו כמו ויזה בתשלום מראש. בנקים אחרים בדרך כלל מציעים ללקוחות חשבון צ’ק עם ריבית נמוכה יותר וחשבון חיסכון בריבית גבוהה יותר, מה שמעודד לחסוך בחשבון אחד ולהוציא מחשבון אחר. אבל עם KOHO, אתה יכול ליצור יעדי חיסכון עם ואפילו לנעול כסף ב”כספת” באפליקציה.

הכסף המופקד מוחזק על ידי People’s Trust Bank, שבדומה לחמשת הבנקים הגדולים, מבוטח על ידי תאגיד הביטוח הקנדי (CDIC). המשמעות היא שהכסף שלך, עד $100,000 לחשבון, מוגן במקרה שהמוסד הפיננסי נכשל. (The People’s Trust Bank הוקם בשנת 1961.) בנוסף, אתה יכול להגיע לצוות התמיכה של KOHO באמצעות צ’אט בתוך האפליקציה או בטלפון, 21 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. (ינשופי לילה יכולים להשאיר הודעה מ-4 בבוקר עד 7 בבוקר, ולקבל מענה כאשר תמיכת הלקוחות חוזרת לתפקיד.)

תכונות KOHO

הנה מה שתקבל גישה אליו בעת פתיחת חשבון KOHO.

חשבון חיסכון

חשבון ההוצאות שלך הוא למעשה חשבון הוצאות, חיסכון ואשראי היברידי. אתה יכול להשתמש בו כדי לשלם חשבונות ולקבל תשלומים ממשלתיים, כולל CERB, באמצעות הפקדה ישירה. כאשר אתה מבצע רכישות, אתה מרוויח מינימום של 0.5% מזומן בחזרה. אתה יכול להשתמש בו גם כחשבון חיסכון וכספך יזכה בריבית של 1.2% בעת הגדרת הפקדה ישירה, שהיא גבוהה משמעותית מחשבון חיסכון טיפוסי. למעשה, זה יותר תואם את שיעורי חיסכון בריבית גבוהה (1% עד 1.5%).

כרטיס KOHO

כאשר אתה נרשם לחשבון KOHO שלך (להגיש בקשה עכשיו*), תוכל לבחור את הכרטיס שלך באחד מארבעה שילובי צבעים. אין בדיקת אשראי קשה בעת ההרשמה, כך שהאפליקציה הזמנית נעשית בעת ההרשמה, ולכן ציון האשראי שלך אינו מושפע באופן זמני.

פוסטים דומים

Leave a Reply