האם שירות הכנת ארוחות הגיוני עבור התקציב שלך?

2
האם שירות הכנת ארוחות הגיוני עבור התקציב שלך?

שירותי הכנת ארוחות הפכו נפוצים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות. במהלך מגיפת ה-COVID-19 כאשר אנשים מגבילים את נסיעותיהם מחוץ לבית, שירותי משלוח המזון עלו באופן דרסטי. בנוסף למשלוח מזון ישר כמו DoorDash או UberEats, שירותים המספקים ערכות ארוחה הפכו נפוצים יותר ויותר. בעוד ששירותי הכנת הארוחות הללו אינם מתאימים לכולם, הם יכולים להיות הגיוניים עבור תקציבים מסוימים.

מהו שירות הכנה לארוחה?

שירות הכנת ארוחה, המכונה לעיתים גם ערכת ארוחה, מספק לכם מספר מסוים של ארוחות בשבוע. אתה בוחר את מספר הארוחות ואיזה ארוחות אתה רוצה, והן יגיעו עד דלת ביתך. המרכיבים נמדדים בגדלים מדויקים של הגשה, בדרך כלל להכנת מנה אחת עד ארבע מנות.

מקובל ששירותי ערכות ארוחות מציעים מספר מסוים של ארוחות “חינם” כאשר אתה נרשם לראשונה. הרעיון הוא שתוכלו לנסות את שירות הארוחות בפחות התחייבות כלכלית כדי לראות אם זה משהו שיתאים לכם.

דבר אחד שכדאי לדעת הוא שהארוחות החינמיות הללו בדרך כלל לא מגיעות מראש. אם תרשמו לעסקה שמציעה 10 ארוחות “חינם”, לא תקבלו רק 10 ארוחות ללא עלות. במקום זאת, זו עשויה להיות הנחה ששווה ל-5 ארוחות חינם בשבוע הראשון, לאחר מכן 3 לשבוע השני ו-2 לשבוע השלישי.

מהם כמה שירותי הכנה פופולריים לארוחה?

יש הרבה מאוד שירותי הכנת ארוחה. כל אחת מחברות ערכות הארוחה הללו חולקות כמה מאפיינים, אם כי לפעמים הן שונות בכמה תחומים מרכזיים. להלן כמה משירותי הכנת הארוחה הנפוצים ביותר:

  • סינר כחול – סינר כחול יש לך לבחור מתוך מתכוני החתימה שלהם, בריאות או צמחוני. אתה יכול גם להתאים את המתכונים שלך למנוי היין החודשי שלהם. העלות היא 63$ לשלוש ארוחות בשבוע לשני אנשים
  • לֹא מִכְבָר — עם Freshly, אתה יכול לבחור בין 4, 6, 8, 10 או 12 ארוחות בשבוע, כאשר כל אחת מגישה ארוחה אחת לאדם אחד. העלות מתחילה החל מ-$8.49 לארוחה, בתוספת משלוח
  • שף בית – עם הום שף, אתה יכול לבחור מתוך מגוון ארוחות שונות מדי שבוע על סמך העדפותיך והגבלות התזונה שלך. תוכניות הארוחות מתחילות ב-$6.99 למנה. אתה יכול גם למצוא ערכות ארוחה של Home Chef בחנויות מכולת נבחרות של Kroger ברחבי הארץ.
  • שלום פרש – ל-HelloFresh יש למעלה מ-27 מתכונים טריים בכל שבוע שעוצבו על ידי שפים ותזונאים. המחירים מתחילים ב-$7.49 למנה ואתה יכול בקלות להחליף, לדלג או להשהות את ההזמנה שלך בכל עת

מתי הגיוני שירות הכנת ארוחות?

בעוד ערכת ארוחה או שירות הכנה לארוחה עשויים להיות יקרים יותר מבישול הארוחות בבית, זה עשוי להיות הגיוני כלכלי עבור אנשים מסוימים. אם אתה מגלה שאתה אוכל את רוב הארוחות שלך במסעדות, שירות הכנת ארוחה יכול לחסוך לך סכום כסף משמעותי.

הדרך הטובה ביותר להבין אם שירות הכנת ארוחה עשוי להיות הגיוני עבורך היא להסתכל על תקציב האוכל הנוכחי שלך. כמה אתה מוציא כל שבוע או חודש על אוכל? האם זה הוצא בעיקר על מצרכים, משלוחי ארוחות בודדות או מסעדות? עקוב אחר ההוצאות שלך עם כלי כמו Mint כדי להבין לאן הכסף שלך הולך עכשיו.

אז אתה יכול להסתכל על כמה ערכות הכנה שונות לארוחה והמחירים שלהן כדי לראות אם זה עשוי להגיב עבור התקציב שלך. זכור שרבות מהחברות הללו מציעות תעריפי היכרות כך שאולי אפילו תוכל לנסות כמה אפשרויות כדי למצוא אחת שמתאימה לך. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שחלק מהארוחות עשויות להכיל מנות גדולות מספיק כדי שיוכלו להתאים לשאריות ארוחת הצהריים למחרת, ולהוזיל עוד יותר את העלות שלך לארוחה.

בשורה התחתונה

השימוש בשירות הכנה לארוחה עשוי להיות יקר יותר מקניית אוכל משלך ובישול בבית. אבל, אם הכישורים הקולינריים, הזמן או האנרגיה שלך לא מאפשרים את המותרות האלה עכשיו, השימוש בערכות ארוחה עשוי להיות זול ובריא יותר מאשר להזמין משלוח או לאכול במסעדות. אולי אפילו תגלו שהכנת ערכות ארוחות הן צעד ראשון טוב ליותר ביטחון בהכנת הארוחות שלכם.

תמונת מחבר

דן מילר (89 פוסטים)

דן מילר הוא סופר עצמאי ומייסד של PointsWithACrew.com, אתר שעוזר למשפחות לטייל בחינם/זול. בסיס הבית שלו נמצא בסינסינטי, אבל הוא מנסה לטייל בעולם כמה שיותר עם אשתו ו-6 ילדיו.

קישורים

פוסטים דומים

Leave a Reply