האם הנסיעה היא המטרה החדשה שלך לטווח ארוך? השתמש בכרטיס האשראי שלך בהטבות נסיעות כדי לגרום לזה לקרות

0
האם הנסיעה היא המטרה החדשה שלך לטווח ארוך?  השתמש בכרטיס האשראי שלך בהטבות נסיעות כדי לגרום לזה לקרות

הקנדים כבר שמים את הנסיעות בראש סדר העדיפויות, כאשר 78% אמרו שהם חוסכים לנסיעות, על פי סקר Rakuten. אבל חסימת כסף היא לא הדרך היחידה לחסוך. עבור מחזיקי כרטיס אשראי אסטרטגי, עכשיו זה זמן מצוין להתחיל לצבור נקודות נסיעה, כדי שיוכלו לנצל אותן בהמשך. במאמר זה, נבחן כיצד מתגמלים כרטיסי אשראי, כמו כרטיס CIBC Adventure Visa Infinite Card* יכול לעזור לך להפיק את המרב מההוצאות הנוכחיות שלך כדי לצבור נקודות לטיול גדול בקרוב.

שימוש בכרטיסי אשראי מתגמלים על נסיעות לטיול גדול

כפי שהשם מרמז, כרטיסי אשראי תגמולים לנסיעות מאפשרים לך לזכות בפרסים מרכישות האשראי שלך הניתנות למימוש עבור טיסות, מלונות וחוויות נסיעות, כגון פעילויות ספורט ובידור. כשאתה מחליט על כרטיס האשראי הטוב ביותר עבור תגמול נסיעות עבורך ועבור יעדי הנסיעות ארוכי הטווח שלך, תרצה לשקול את הגורמים הבאים.

בחר את סוג התוכנית הנכון ואת ערך נקודות הזכויות

ישנן מספר תוכניות תגמולים שונות עבור קנדים. חלקם, כמו Aeroplan ו-Air Miles, עובדים בשיתוף עם חברות תעופה ספציפיות; כלומר, התגמולים ניתנים למימוש בחברת תעופה זו בלבד. ישנן תוכניות אחרות המציעות יותר גמישות בכל הנוגע למימוש נקודות. למשל, עם הרפתקאות CIBC, אתה יכול לממש נקודות עבור כל מושב, בכל טיסות, בכל חברת תעופה. ישנם כרטיסי אשראי שמתמקדים יותר בתגמולים המבוססים על מלונות וחוויה. כמו כן, תרצה לקחת בחשבון את הגמישות של הכרטיס, כמו גם את מספר הנקודות הנדרש למימוש, שישתנה מתוכנית לתוכנית. בקיצור, כדאי לעשות את החשבון ולהסתכל על הגבלות לפני שאתה בוחר תוכנית תגמולים. ומעבר לסוג תוכנית התגמולים המוצעת, תרצה לשקול את ערך הנקודות שנצברו. לדוגמה, נקודת אוונטורה אחת שווה $0.0116.

הפק את המרב מתעריפי הרווחים וקטגוריות ההוצאה

שיעור ההרווחה בכרטיס אשראי תגמולים על נסיעות מתייחס למספר הנקודות או המיילים שאתה מקבל על כל דולר שמוציאים בכרטיס. לכל כרטיסי האשראי יש תעריף בסיס, או סכום מינימלי שתרוויח, אבל המקום שבו אתה באמת יכול לצבור את הנקודות הוא בקטגוריות הוצאות מואצות. בואו נסתכל איך זה עובד עם כרטיס CIBC Adventure Visa Infinite Card*.

1.5 נקודות 2 נקודות 1 נקודה
על כל $1 שהוצא בתחנות דלק זכאיות, חנויות מכולת ובתי מרקחת על כל $1 שהוצא על נסיעות שנרכשו דרך מרכז התגמולים של CIBC על כל $1 שהוצא על כל שאר הרכישות

במקרה זה, תרוויח 1.5 נקודות אוונטורה לכל $1 שהוצא בחנויות מכולת, תחנות דלק ובתי מרקחת זכאים – שלוש קטגוריות הוצאה מובילות עבור קנדים. רכישות נסיעות דרך מרכז התגמולים של CIBC מניבות לך גם 2 נקודות אוונטורה לכל $1 שהושקע, ואתה מקבל נקודה אחת לכל $1 על כל השאר.

נצל את הצעות קבלת הפנים כדי לצבור אפילו יותר נקודות

אם אתה רוצה יותר נקודות, אחת הדרכים היא לקבל כרטיס חדש. חברות כרטיסי האשראי רוצות את העסק שלך, ולעתים קרובות מפתות אותך עם קידום שזמין למועמדים חדשים שאושרו לכרטיס. בונוסים אלה יכולים להיות משתלמים למדי ויכולים לתת לך דחיפה גדולה לקראת הנסיעה העתידית שלך.

ה כרטיס CIBC Adventure Visa Infinite Card*, למשל, מציע לחברים חדשים 20,000 נקודות בונוס אוונטורה ברכישה הראשונה, ועד 1,240 בכל חודש כאשר אתה משתמש בכרטיס כדי להוציא לפחות 1,000 $. זה ערך של $800 בנקודות אוונטורה. בנוסף, צברו 500 נקודות נוספות עבור רישום עם כתובת דוא”ל, הרשמה לקבלת דוחות אלקטרוניים, הוספת משתמש מורשה, בעל חשבון CIBC צ’קינג והוספת כרטיס Aventura Visa שלהם ל-Apple Pay, Samsung Pay או Google Pay.

ודא שקל לממש את הנקודות שלך

כמה בקלות אתה יכול לממש את הנקודות שלך היא גורם מפתח בבואך לבחור תוכנית תגמולים לנסיעות. האפשרויות הטובות ביותר הן פשוטות למימוש ומציעות גמישות רבה, כך שתוכל להשיג את מה שאתה רוצה, מתי שתרצה.

פוסטים דומים

Leave a Reply