איך לנהל ולחסוך כסף ללא תקציב

0
איך לנהל ולחסוך כסף ללא תקציב

תראה איך אתה בנק

תסתכל על השירותים הבנקאיים העומדים לרשותך – אלה נועדו לעזור לך לנהל את הכסף שלך, כמו גם לחסוך יותר כסף.

בדוק הצעות קידום מכירות

ככל שתעשיית השירותים הפיננסיים הפכה תחרותית יותר ויותר, הבנקים החלו להציע מבצעים שנועדו למשוך לקוחות חדשים. וחלקם משתלמים להפליא. קח לדוגמא, ההצעה הנוכחית של HSBC שבו אתה יכול להרוויח עד $1,500 בערך בחזרה כשאתה פותח חשבון. תקבל בונוס על פתיחת חשבון איתם (עד 350$ בעת הגשת בקשה מקוונת), בתוספת תמריצים נוספים להגדרת שכר או חיוב מורשה מראש, ביצוע תשלומי חשבונות מקוונים, שליחת העברות במט”ח ועוד.

אגד את שירותי הבנקאות שלך

בדיוק כמו חברות כבלים, טלפון וביטוח, בנקים מאפשרים לך לחסוך כסף על ידי שילוב שירותים ומוצרים. חבילות פיננסיות מגיעות בשילובים שונים, כגון חשבונות פרימיום הכוללים תכונות ומוצרים רבים תמורת תשלום חודשי מוגדר. וחבילות משפחתיות מאפשרות לך ולבני משפחתך ליהנות מתגמולים עם חשבון מרובה חברים. עם הפרומו הנוכחי של HSBC עבור חשבון המחאה המצורף ל-HSBC World Elite Mastercard, אתה יכול לצבור עד 100,000 נקודות והעמלה השנתית עבור בעל הכרטיס הראשי מוותרת בשנה הראשונה.

בחר בשירותי בנק ללא עמלה

אתה יכול לקצץ לחלוטין את עמלות הבנקים על ידי בחירת חשבון ללא עמלה. ישנם מספר רב של בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים המציעים חשבונות ללא עמלות עבור בנקאות יומיומית, כמו עסקאות Interac e-Transfer, תשלומי חשבונות, תשלומים בנקודת רכישה ועוד. לדוגמה, ל-HSBC יש תיק של חשבונות עו”ש שמוותרים על עמלות חודשיות למי שעומד בדרישות הזכאות. זה יכול להסתכם בחיסכון של מאות דולרים בכל שנה.

התאם אישית את חשבון הבנק שלך

גם אם תחליט לא לבצע שינויים כלשהם בבנק או בחשבונות שלך, אתה עדיין יכול לקצץ את ההוצאות שלך. רוב הבנקים גובים על עסקאות נייר, כך שתוכל לחסוך כסף פשוט על ידי בחירה בדוחות אלקטרוניים במקום זאת. אם אתה סטודנט או קשיש, שאל את הבנק שלך לגבי חשבונות מיוחדים מכיוון שלעתים קרובות יש חלופות נמוכות או ללא עמלות עבור קבוצות אלה.

תראה איך אתה משלם את החשבונות שלך

שטרות, שטרות, שטרות. לכולם יש אותם, אבל לא כולם יודעים איך לנהל אותם. המשך לקרוא עבור אסטרטגיות לצמצום ההוצאות שלך.

שאל על תשלומים שנתיים

ספקי שירות מסוימים מציעים הנחה כאשר אתה משלם את העמלות השנתיות שלך בסכום חד פעמי. אם אתה יכול לבצע תשלום בודד, כדאי לבקש פרטים.

הגדר תשלומים אוטומטיים כדי למנוע עמלות איחור

אם אי פעם חמקתם ושכחתם לשלם חשבון, אתם יודעים כמה קל זה יכול להיות. הצהרות ללא נייר עלולות להחמיר את הבעיה, במיוחד עבור אלה שרגילים לעקוב אחר מועדי פירעון חשבונות עם עותקים מודפסים. אתה יכול למנוע את הטרחה וההוצאות של תשלום חשבונית שהוחמצה על ידי הגדרת תשלומים אוטומטיים דרך חשבונך.

פוסטים דומים

Leave a Reply